x

x
sadsad x
asdasd
Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

Kredi Kartı Bilgileri

Yapacağınız tüm işlemlerde kullanmakta olduğunuz kredi kartı bilgileri SSL sistemi sayesinde şifrelenerek doğrudan kartınızın bağlı olduğu bankaya yönlendirilir. Bu yönlendirmeden sonraki tüm giriş bilgileri ve ödeme süreci sizin ve bankanızın web sitesi arasında devam eder.

Sanal mağazamızın hiç bir aşamasında kart bilgileriniz sistemlerimizde kaydedilmez, saklanmaz. Her siparişinizde girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileri, SSL ile şifrelenmiş ortak ödeme noktasında ve keylogger tehlikelerine karşı sanal klavye aracılığı ile giriş yapılarak bankanızın 3D ödeme sistemine gönderilir.

Ödeme Güvenli mi?

Mağazamız, internet üzerinden alışveriş için tüm güvenlik altyapısını oluşturmuştur. GulerSucuklari.Com olarak müşterilerimizin alışverişlerini sorunsuz ve güvenli olarak tamamlamaları için bir dizi tedbirler almış bulunmaktayız.  Sanal mağazacılıkta ve ticaretin her anında ilkeli ve doğruluğu da bu tedbirlerin üzerine ilave ederek “gerçek müşteri memnuniyeti” ni hedefledik. 

Bu doğrultuda web sitemizde online satış sistemi içerisinde bir dizi güvenlik tedbirleri almış olmaktayız. Bu tedbirlerden en önemli olanı online mağazamızda kesinlikle hiç bir üyemizin kredi kartı bilgileri saklanmaz. Kredi kartı ödeme sistemi tamamen üyeler için ortak ödeme noktası ile kart bankası arasında geçen sayfalarda gerçekleştirilmektedir.


Tüm bunların yanı sıra ödeme noktalarında SSL altyapısı da mevcut olup, alışveriş esnasında 2048bit şifrelemeli sertifikalar kullanılmaktadır.

Sitemizde belirtilen detaylar haricinde de altyapı ve yazılımsal olarak başka güvenlik tedbirleri de alınmakta olup gelişen teknoloji imkanları ile paralel sürekli geliştirilmeye devam etmektedir. 

Sipariş Teslimat ve Takibi

Siparişlerinizin takibi için sayfamızın üst bölümünde bulunan "Hesabım" menüsü altında bulunan "Siparişler" linkinden işlem yapabilirsiniz. Siparişlerinizin tüm aşama ve durumlarını buradan kolayca görebilmeniz mümkündür.

Ayrıca gönderilen siparişler için e-mail yolu ile de bilgi gönderilmektedir. Kargo için takip numara bilgisini kullanarak da siparişinizin sonraki aşamalarını ve kargo takip linklerini izleyebilirsiniz.

Sipariş İptali 

Vermiş olduğunuz siparişler ile ilgili iptal işlemi için aşağıdaki kurallarımız söz konusudur. Ayrıca "Sipariş İptali" ile "İade" işlemi karıştırılmamalıdır.

Havale/EFT ödeme seçeneğini seçip henüz ödemesini göndermemiş üyelerimiz, sitemize üye girişi yapıp ilgili sipariş hesaplarına girdiğinde yeni geçmiş olduğu siparişi sebepsiz/sorunsuz iptal edebilir.

Aynı gün verilmiş siparişleri kredi kartı ile ödemiş olsanız bile müşteri hizmetlerimizden iptal talebinizi ileterek siparişinizin iptal edilmesini sağlayabilirsiniz.

Belirtilen durumların dışında olan sipariş iptalleri, iade prosedürüne girmektedir. (Örn: Sipariş süresi en az 1 gün geçmiş olanlar, müşteriye teslim edilmiş ürünlerin geri gönderilmemiş olması v.s. )

Sipariş İadesi

Gıda sektörüne ait ürün satışı yapan mağazamızda;

Kargo çıkışı yapılmış (Müşteriye gönderilmiş) ürünler için iade işlemi alınmamaktadır.

Ancak, ürün deformasyon sonucu (kargoda oluşan hasarlar, ambalaj açılması v.b.) değişim/yeniden gönderim hizmeti verilmektedir. Bu konuda ayrıntılı bilgi için "İptal ve İade Şartları" sayfamızı ziyaret ediniz.

Ürün Hasarlı Geldi

Kargo aracılığı ile gönderilen ürünlerde paket/koli üzerinde ezilme, üründe hasar gibi durumları gördüğünüz takdirde kargo yetkilisinden ürünü teslim almayınız ve o esnada tutanak tutturunuz.

Daha ayrıntılı bilgi almak ve işlem yaptırmak için müşteri hizmetlerimiz ile bağlantı kurunuz. 

Ödeme Şekilleri 

Kredi Kartı
Web sitemizden Visa ve Master Card kredi kartları ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz. Sitemizde 2048bit şifreleme altyapısı içeren SSL sistemi vardır.

Havale / EFT
İster banka şubesinden ister internet bankacılığı ile sitemizden yapacağınız alışverişlerin tutarlarını Havale / EFT ile yapabilirsiniz.
Havale / EFT ile vermiş olduğunuz siparişlerin geçerlilik tarihi, tarafımıza ödeme geçtiği gün olarak baz alınır. Bu sebeple teslimat tarihi hesaplaması, ödeme yapıldıktan sonraki günler üzerinden hesaplanır.
5 iş günü içinde hesaba geçmeyen havale ile ödemeli siparişler iptal edilmektedir. 
EFT ile ödemelerde tüm hesapların alıcı kısmına mutlaka " Güler Sucukları Ltd.Şti" olarak yazınız. Aksi takdirde EFT ödemelerinde sorun çıkabilmektedir. (Web site adını yazmayınız.) 

Taksitli Kredi Kartları
Ürünlerimize Taksit uygulanmamaktadır.


Kredi Kartı ile ödemelerde çıkabilecek bazı sorunlar
Sipariş verirken ödeme esnasında kredi kartınız farklı nedenlerden dolayı onay vermeyebilir. 
Başlıca sebepleri :
1. Kredi kartınızın kullanılabilir limitinin yetersiz olması, 
2. Kart numarasının hatalı yazılması, 
3. Kartınızın son kullanma tarihinin geçerliliğini yitirmiş olması, 
4. Kullandığınız kart bir ek kart ise, ana kart sahibi tarafindan iptal edilmiş olması, 
5. Onay işlemi sırasında geçici bağlanti sorunları yaşanması, 
7. Kullandığınız kredi kartı CVC numarasının (Kart arkasındaki 3 haneli kod) yanlış yazılıyor olması, 
8. Kayıp yada çalıntı ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız, 
9. Kullanmaya çalıştığınız kartın bir kredi kartı değil, ATM kartı (Debit Kart) olması


Kredi kartı onay sorunlarınızda yardım almak için kartı aldığınız banka ile görüşmeniz gerekmektedir. 

Alışveriş ve Ödeme ile İlgili Diğer Konular 
1. Ürün fiyatlandırmalardaki oluşabilecek teknik hatalardan dolayı web sitemiz sipariş iptal veya düzeltme hakkını saklı tutar.
2. Talep edilen ürünün stok durumu yok ise müşterinin talebi doğrultusunda para iadesi yapılır yada istenmesi durumunda stoğun oluşturulması beklenir. İptal edilen siparişlere ait para iadeleri, havale ile yapılmışsa ertesi iş günü, banka kredi kartı ile yapılmışsa en geç 5 iş günü içinde geri iade yapılmaktadır. Geri iadelerde banka tarafında oluşan hatalardan firmamız sorumlu değildir.


Banka Havale Bilgilerimiz

Havale/EFT ödemelerinde aşağıdaki banka hesaplarımızı kullanabilirsiniz. Açıklama kısmına "Sipariş Numarası" nı yazmayı unutmayınız.

Alıcı adı olarak "Güler Sucukları Ltd.Şti." yazınız. Web site adı veya başka bir ünvan belirtmeyiniz. Aksi takdirde hesabımıza ödeme geçmeyecektir.

Banka Şube HESAP NO IBAN
 AKBANK  SİVAS ŞB  0213561  TR24 0004 6000 8688 8000 2135 61

Fiyatlar ve Kampanyalar

Web sitemizde kayıtlı olan ürün fiyatları otomatik olarak takip edilmekte ve güncellenmektedir. 
Yazılımsal veya güncellemesi yapılmamış fiyat yanlışlarından dolayı olabilecek sorunlarla ilgili üyeler herhangi bir hak talep edemez. Güncellemeler müşteri memnuniyeti çerçevesinde son derece dikkatli bir şekilde ilgili servis departmanınca yapılmaktadır.

Bazı ürün veya kategorilerde firmamız belli başlı kampanya ve özel fiyatlandırma çalışmaları yapılabilmektedir. Dönemsel olarak yapılan bu promosyonlar e-mail yolu ile müşterilerimize bildirilmektedir.

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.